O KiddyBlocks

KiddyBlocks je stránka zaměřená na hry pro děti od dvou do sedmi let. Naleznete zde mnoho souborů různých témat volně ke stažení, které si můžete snadno vytisknout a používat se svými dětmi. Aktivity jsou na stránku průběžně doplňovány.


Soubory jsem vytvořila pro své malé dcerky, takže aktivity mohou být tematicky více zaměřeny na dívky. Aktivity slouží k rozvoji logického myšlení, tréninku paměti, rozvoji fonematického sluchu, tréninku grafomotoriky nebo i prostě jen k zábavě. Najdete zde třísložkové karty, pexesa, spojovačky, grafomotorická cvičení, různé pracovní listy a mnoho dalšího. Nové aktivity postupně přidávám podle toho, jak mi vyjde čas. Většinu aktivit vytvářím v češtině i v angličtině, což se může hodit především u kartiček s názvy, které lze pak využít i při výuce jazyka.


Pokud máte nějaké dotazy, pak prosím využijte náš kontaktní formulář nebo napište na email support@kiddyblocks.com.


Novinky o stránce sledujte na Facebooku.


Jana (zakladatelka KiddyBlocks)

Partneři

Inspirace pro učitelky

Inspirace (nejen) do školky. Zásobník tématických týdenních příprav do MŠ. Inspirace pro práci začínajících učitelů, pracovníků v dětských centrech, koutcích, kteří hledají novou inspiraci, náměty a nápady.